Künye
Reklam
İletişim
İBRAHİM ACAR DÜNYA ŞAMPİYONUNU AĞIRLADI.
75 KİLODA DÜNYA ŞAMPİYONU OLUP TÜRKİYEYE İLK MADALYAYI KAZANDIRAN YASEMİN ADAR İŞ ADAMI VE ASKF BAŞKANI İBRAHM ACARIN KONUĞU OLDU.
17 Eylül 2017 Pazar, 08:35

Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda Türkiye'yi 75 kiloda temsil eden Trakya Birlik Spor Kulübü Güreşçisi Yasemin Adar, finalde Belaruslu Vasilisa Marzaliuku 5-4'lük skorla mağlup ederek dünya şampiyonu olan Yasemin Adar İş Adamı ve ASKF Başkanı İbrahim Acarın Konuğu oldu ve tüm Güreş takımı ile birlikte Acar tesislerinde akşam yemeği yedi.

Avrupa Şampiyonası’nda da Türkiye’ye altın madalya kazandıran tek kadın güreşçi unvanına sahip olan Yasemin Adar,yaptığı açıklamada bu başarı nedeniyle çok mutlu olduğunu ve bu başarıyı arttırmak için gayret gösterdiğini belirterek kendisini konuk eden İbrahim Acara teşekkür etti.

Acar Tesislerinin sahibi yardımsever işe adamı İbrahim Acar da yaptığı açıklamada Yaseminlerin kolay yetişmediğini ve bu gibi başarılı sporculara sahip çıkılması gerektiğini hatırlatarak bu başarıda hem kendisine hemde destek veren herkese teşekkür etti.

Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel de yaptığı açıklamada Yaseminin başarısından tüm Türkiye gibi Trakya Birlik Spor Kulübünün de büyük mutluluk duyduğunu kaydederek kendisini kutladı ve bu sporcuya sahip çıkan Trakya Birlik Yöneticilerine de teşekkür etti

Melih Yurduseven
BAŞARILAR EDİRNE BEL. EDİRNESPOR…
Senih Yurdatapan
İkinci Hamle!
İ. Ethem Dikmen
En iyisi herkes kendi yoluna gitsin Facebook.!
H. Semih Yurdatapan
VE "PATLADI GİTTİ"....
Copyright © EDİRNE GÜNCEL