Künye
Reklam
İletişim
ZAFER TANGÖR SAHASI YENİLENİYOR.
EDİRNESPORUN UNUTULMAYAN FUTBOLCUSUNUN İSMİNİ TAŞIYAN ZAFET TANGÖR SAHASI BELEDİYE VE DSİ NİN DESTEĞİ İLE BU SEZONA YETİŞTİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR
17 Eylül 2017 Pazar, 08:48

Amatör Süper Ligi Futbol Tertip Komitesi seçimi ve kura çekimi yapıldı.. Süper Amatör Futbol Ligi'nin 15 Ekim, 1'inci Amatör Futbol Ligi'nin ise 12 Kasım tarihinde başlaması kararlaştırıldı. Toplantıda Tertip Komitesi Üyeliklerine Ömer Bahar (Saraçhanespor), İbrahim Şahin (Kirişhane), Faruk Kosva (Kazanova) seçildi. Buna göre, Süper Amatör Futbol Ligi 15 Ekim'de başlayacak ve ilk yarı 24 Aralık'ta sona erecek. İkinci yarı ise 21 Ocak 2018 tarihinde start alacak ve sezon 1 Nisan'da tamamlanacak.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Kazanovaspor kulübü teknik sorumlusu Adnan Yıldız Kazanovasporun son durumunu ve kura çekimi ile fikstür konusunda açıklamada bulundu.

Buna göre bu yıl Süper Amatçr ligde 18 Kasım Kurtuluşspor, Anafartalarspor, Çarşı, Havsa Birlik, İpsalaspor, Karlıovaspor, Keşanspor 1954, Osmanlıspor, Saraçhanespor, Tuncaspor, Yeniimaretspor ve Yıldırım Gerçlerbirliği olmak üzere 12 takım mücadele edecek.

Öte yandan yaptığı girişimler sayesinde Karaağaçta bulunan ve iki kulübün maçlarını oynayacağı Zafer Tangör sahasının düzenlemesi hakkında bilgilerde veren Adnan Yıldız bu yıl bu sahada çok güzerl müsabakalar izlenecek dedi.

Melih Yurduseven
BAŞARILAR EDİRNE BEL. EDİRNESPOR…
Senih Yurdatapan
İkinci Hamle!
İ. Ethem Dikmen
En iyisi herkes kendi yoluna gitsin Facebook.!
H. Semih Yurdatapan
VE "PATLADI GİTTİ"....
Copyright © EDİRNE GÜNCEL